Strona 132 z 200 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,966 do 1,980 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1966

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    36
    Streetrace fajne porównanie ktoś tam wcześniej pisał, że ceny MK2 2.o FWD idą na łeb na szyje a czemu, to wystarczy popatrzeć na forum.. No właśnie nie widzę jakiegoś wysypu usterek, czy możnaby rozwinąć temat ?

  2. #1967
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    W tym temacie skupiamy się na ocenianiu egzemplarzy. Dyskusje techniczne drzwi obok

  3. #1968

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    3
    Witam kolegów
    Jestem tutaj nowy i chciałem zaczerpnąć waszej fachowej opinii.
    Już od jakiegoś czasu przymierzem się do zakupu wymarzonego autka;P
    Zainteresowało mnie ogłoszenie:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#a9c0872d02

    Umówiłem się na oglądnięcie samochodu.
    Co sądzicie o tym egzemplarzu? Na co warto zwrócić uwagę podczas oglądania?
    Z góry dzięki za pomoc)

  4. #1969
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Ładnie wygląda, pierwsze zapytaj o serwis skrzyni,
    czy olej był wymieniony ,drugie czy był wymieniony popychacz pompy paliwa??

  5. #1970
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Ja bym się skupił na tym, że auto nie jest bezwypadkowe - co było robione i jak? Czy są zdjęcia jak było kuku?
    Na minus brak grzanych foteli.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  6. #1971

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Sląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez szlachetnyy Zobacz posta
    Jako, że byłem oglądać biała TT tdi z linku wyżej wypowiem się. Powybijane oba halogeny, maska do lakierowania, schodzi klar oraz są na niej jakieś dziwne ślady (nie od kamieni) prawy błotnik pełny szpachli, drzwi prawe z dziurą. Półskóra w środku mocno zużyta. Z lusterek schodzi czarny lakier. Silnik, kopci przebieg na pewno wyższy niż 150 k km (brak książek) W kablach dosyć duży syf i stąd też moje zapytanie. Co tutaj było robione na sztuke ? https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...81&oe=58F976F2
    Ja po rozmowie ze sprzedającym odpuściłem wycieczkę w celu oglądania. Dodatkowo dzięki pomocy google okazało się, że sprzedający jest handlarzem który posiada komis...

  7. #1972

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Nowy Sącz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Silesia Zobacz posta
    Ja po rozmowie ze sprzedającym odpuściłem wycieczkę w celu oglądania. Dodatkowo dzięki pomocy google okazało się, że sprzedający jest handlarzem który posiada komis...
    Czyli należy się wystrzegać handlarzy, którzy nie sprzedają jako osoby prywatne?

  8. #1973
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Nie wrzucać wszystkich do jednego worka,
    bo osoby prywatne też kombinują

  9. #1974
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez jurii88 Zobacz posta
    Czyli należy się wystrzegać handlarzy, którzy nie sprzedają jako osoby prywatne?
    Należy zwiększyć czujność. handlarze muszą zarobić, to ich praca, a nie da się zarobić na towarze kupionym drogo (w teorii dobrym) i sprzedanym tanio (takich Polska szuka)

    Cytat Zamieszczone przez markow Zobacz posta
    Nie wrzucać wszystkich do jednego worka,
    bo osoby prywatne też kombinują
    Nikt nie wrzuca, tylko tłumaczy. Sam w sierpniu kupiłem auto w komisie, co mnie bardzo zdziwiło, ale trzeba być bardzo czujnym, bo w większości przypadków stoją tam szroty. Ponadto, jak widzę opis z księżyca to pokazuje jak ktoś oszukuje.

  10. #1975

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    2.0T
    KM
    252
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    a opowiadał że ma wszystkie faktury do wymienionych cześci,Silesia możesz pokazać link do tego komisu ?

  11. #1976

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    75
    Rocznik
    Brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    6
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.

  12. #1977

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.
    Jeśli mogę wtrącić coś na temat wyboru auta to 3 lata temu miałem podobny dylemat. TT, Slk i MX5. Padło na TT i to był bardzo dobry wybór. I Slk i MX5 to naprawdę ładne roadstery, jest tego sporo na rynku choć pewnie o zdrową sztukę trudno ale ... . Oba są napędzane na tył i jak ma to być Twoje jedyne auto to mocno bym się nad tym zastanowił no chyba że wolisz i umiesz jeździć z takim napędem - mówię tu głownie o zimie. W TT masz do wybory napęd na przód (taki sobie :P) i napęd quattro o którego zaletach piscą Ci pewnie nie trzeba. Do tego jeśli trafisz zdrowy automat powinieś być zadowolony. Dwa w TT wbrew pozorom jest sporo miejsca - z przodu wygodnie usiądzie chyba każdy z tyłu kanapa jest tylko umownym miejscem i to jedynie dla dzieci choć mi zdarzało się tam wozić i dorosłych z gratami :P. Za to masz spory bagażnik i możliwość złożenia tylnej kanapy a w tedy dostajesz naprawdę dużo miejsca. W SLK i MX5 miejsca jest malutko a po rozłożeniu dachu nie ma go w ogóle.
    Co do egzemplarza o który pytasz na oko nic nie widać. Jak dla mnie jest ciut zaniedbany co akurat problemem nie jest. Sprzedający wydaje się być szczery a to raczej rzadkość :P. Miałem podobną kolizję i faktycznie maska z drobnym załamaniem nie powinna być naprawiana - lepiej kupić używaną ale nie klepaną. Pęknięcie na grillu nie jest głębokie. W tym miejscu jest belka i absorber z tworzywa. Przy takim uderzeniu nic wielkiego nie powinno się stać. Lepiej jednak zajrzeć pod zderzak i sprawdzić czy nic się tam nie poprzesuwało. Dopytaj też czy wymieniał zawiasy maski. Uszkodzone są raczej nie do ustawienia.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 24-04-2017 o 11:47
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #1978
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
    Witam,
    Zastanawiam się mocno nad kupnem audi tt 8j lub mercedesa slk r171 i wciąż nie mogę się zdecydować
    Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego ogłoszenia :
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4d59449f16
    Pozdrawaim.

    Ciężko porównać dwa różne auta. Jeżeli byś szukał 8J w wersji bez dachu to jeszcze rozumiem. Miałem TT i mam mercedesa. Dwa zupełnie inne auta. TT w Q, super , ruszanie na mokrym i śliskim bajka. Jednak napęd na tył daje mi więcej frajdy. A co do aut, jakość SLK przy Audi TT mk2 jest znacznie gorsza. Pytanie też o wersję jakiej szukasz. Jeśli porównywać mam oba kabriolety, to z plusów w TT możliwość Q i DSG, plusy SLK to sztywny składany dach, szerszy wybór jednostek napędowych(w tym 55 AMG). Żadna TT nie ma V8 pod maską.

  14. #1979

    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    75
    Rocznik
    Brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    6
    Dziękuję chłopaki za odpowiedzi i pomoc.
    Ogólnie to jestem dość świeżym kierowcą i zdecydownaie nie jestem mistrzem w tej dziedzinie Więc jeżeli merca prowadzi się ciężej to tylko minus przy tej furce. Zawsze chciałem kabrioleta a w granicy 40000 zł (takimi środkami dysponuję obecnie) wydaje się to zdecydowanie najlepszy wybór. Chciałbym takim samochodem podróżować cały rok dlatego sztywny dach tylko mnie interesuje przez co audi tt kabriolet odpada. Podoba mi się również bardziej niż audi (ta linia!). Jednak z tego co widzę to to dużo ryzykowniejszy wybór - wiadomo spore spalanie mimo tylko 163 km, cena względnie wyższa niż audi przy tym samym roczniku, ten dach może również sprawiać problemy a nie posiadam niestety garażu..
    Co do audi tt 8j to chciałbym coś podstawowego - 2,0 tfsi 200 km. Jak wspomniałem, jestem świeżakiem, nie szukam rewelacji - napędu na 4 koła czy też jakiejś szaleńczej mocy silinka po prostu ten merc okrutnie mi się podoba.
    Ostatnio edytowane przez Maciuś ; 24-04-2017 o 16:17

  15. #1980
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Ja kiedyś uzytkowałem Mercedesa CLK cabrio z miekkim dachem - fakt, auto było garażowane, ale użytkowałem je cały rok - impregnowałem dach i nie odczuwałem żadnych niedogodności z tym związanych. Dach jest brezentowym, a pod brezentem jest cienka warstwa aluminium, tam nie ma prawa nic przeciekać.
    Jestem zdania, że prawidłowa pielegnacja dachu sprawia, że można go użytkować cały rok.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •