Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: immobilaizer!!

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    TRÓJMIASTO
    Posty
    43

    immobilaizer!!

    witam wszystkich!!!
    panowie prosze o porade zablokował mi sie immobilaizer w aucie! nie moge odpalic a na tablicy mruga kluczyk! jak sobje z tym poradzic? czy auto musi byc dostarczone do serwisu czy dorobja mi nowy kluczyk bez samochodu??? dodam ze samochodem przebywam za granica i mam problem z serwisem!

  2. #2

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    Zdejmij klemy na jakieś 15 minut z wyjętym kluczykiem , podłącz je i wsadź kluczyk , przekręć i poczekaj później spróbuj odpalić , jeżeli nie pomoże to lipa , kiedys musiałem siągnąc cały imo w A4 żEBY RUSZYÆ dodam że w A4 był w zegarach ale robił to magik z laptopem i śrubokretem

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Przerabiałem ten temat w tamtym roku.

    Ogólnie możesz zakodować kluczyk o ile masz pin z immobilajzera. Jest on zawsze dostarczany z kompletem dokumentów przy zakupie nowego auta. Nie mylić z kodem do radia ) Kodowanie odbywa się przez VAGA, a instrukcje masz na stronach tech wiki.
    W moim przypadku nie miałem nawet drugiego klucza ażeby sprawdzić co dokladnie nie działało, a więc hol i podróż do elektryka magika.
    Ten stwierdził że wystąpił jakiś problem z całym immo w samochodzie. Podobno jest one umieszczone gdzieś w zegarach...
    Zapłaciłem chyba ze 400zł za naprawę oraz z-czytanie pinu z imobilajzera.

    Ogólnie przykra sprawa
    Czarne jest piękne

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    TRÓJMIASTO
    Posty
    43
    po odłaczeniu akumulatora i odczekaniu auto odpaliło ponownie!!!!
    tylko teraz nie wiem co sie po nim spodziewac? czy sytłacja sie powtórzy czy był to jednorazowy wybryk! a możliwosc wstawienia do serwisu bede miał dopiero w lipcu!
    ale mysle ze da rade!!!!! pierwszy raz mnie zawiodło i mysle ze ostatni!!!
    dzieki za wskazówki i pozdrawiam!!!!!

  5. #5
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Witam,mam pytanie,bo jak wiecie dorobienie kluczyka sporo kosztuje,a ja mam tylko jeden sprawny kluczyk i jeden dorobiony RESZTA ZGUBIONA, chce wywalic immo calkiem i wstawic emulator zamiast immo, koszt takiego emulatora to 150zl i kluczykow mozna dorobic ile sie chce,czy to dobry pomysl?POZDRAWIAM

  6. #6
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    zły pomysł. takie emulatory są marnej jakości i jak Ci strzeli w trasie to będziesz miał niezły problem, wtedy tylko laweta.
    koszt dorobienia kluczyka to koszt zrobienia groty - 50zł plus programowanie. Za komplet 3 sztukl kluczy sporotaniej zaprogramuje Ci niż ten emulator kosztuje, a co fabryka to fabryka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •