Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Wątek: Kamera w aucie

  1. #16
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cocolina chyba cie ktos nie lubi . A tak powaznie zalezy gdzie parkujesz ( chodzi o mozliwosc umieszczenia zewnetrznej kamerki skierowanej na twoje TT ).

  2. #17
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    Cocolina chyba cie ktos nie lubi . A tak powaznie zalezy gdzie parkujesz ( chodzi o mozliwosc umieszczenia zewnetrznej kamerki skierowanej na twoje TT ).
    Generalnie na osiedlu plaga;( Mojej "oberwało" się najlżej. Auto zostalo zaparkowane na zamkniętym parkingu. Muszę to ogarnąć. Bardzo dużo podróżuje i czasami ciężko z tym parkowaniem nawet w dzień potrafią cie obdrapac
    Blonde Bandit in TT

  3. #18
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Jakiś czas temu szukałem dobrej jakościowo kamerki. Blacksys cf-100. Wystarczy wpisać na youtube i zobaczyć i porównać jakie filmy nagrywa. Droga ale obraz niesamowity.
    Obawiam się że przy porysowaniu auta kamera z czujnikiem mogłaby nie nagrać bo to za słabe "uderzenie" w auto :/

  4. #19
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    Jakiś czas temu szukałem dobrej jakościowo kamerki. Blacksys cf-100. Wystarczy wpisać na youtube i zobaczyć i porównać jakie filmy nagrywa. Droga ale obraz niesamowity.
    Obawiam się że przy porysowaniu auta kamera z czujnikiem mogłaby nie nagrać bo to za słabe "uderzenie" w auto :/
    Szukam. Może znajdę coś. Lepsze cokolwiek niż nic.
    Blonde Bandit in TT

  5. #20
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Ze Swojej strony w poniedziałek, max we wtorek mogę zrobić test kilku kamerek na nagrywanie na postoju w przypadku "bujniecia" auta

  6. #21
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Ze Swojej strony w poniedziałek, max we wtorek mogę zrobić test kilku kamerek na nagrywanie na postoju w przypadku "bujniecia" auta
    Bardzo bylabym Ci wdzięczna
    Blonde Bandit in TT

  7. #22
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    Mi o czujnik ruchu chodzilo nie wstrzasu/uderzenia bo to nie mialo by sensu chyba juz kazda kamerka jest w taki czujnik wyposażona ale w 1 dziala lepiej a w innych gorzej.

  8. #23
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Zgodnie z obietnicami zrobiłem mały test kamerek, które akurat posiadałem, test polegał na sprawdzeniu czułości czujnika ruchu. Modele , ktore sprawdziłem:
    Seria Blow F350/450/550 , Quer HD 1920, Mio MIvue 358, Quer HD Basic, Prestigio RoadRunner 300.
    Kamery zostały umiejscowione pod lusterkiem wstecznym, czyli na środku szyby.

    Testy były dwa, pierwszy imitacja delikatnego uderzenia parkingowego (obcierki, tu delikatne dotknięcie zderzaka), drugi imitacja zarysowania lakieru (do tego użyłem rączki gumowego śróbokręta, i tu ważne sprawdzałem to z boku auta tak aby detektor spróbował wykryć "bujnięcie" auta), Auto testowe Citroen Berlingo , więc w miarę miękie zawieszenie.

    Wyniki:

    Pierwsze zdarzenie (dotkniecie w przód auta), zarejestrowały wszystkie w/w modele prócz rejestratora Quer HD Basic, który działał w sumie jak chciał, bo nawet potrafił nagrywać wdedy gdy nie było kompletnie , żadnego ruchu wg. mnie.

    Drugie zdarzenie, czyli złosliwe zarysowanie z boku auta niestety nie wykrył żaden rejestrator, dopiero pru uzyciu znacznej siły (nie wydaje mi się , że az takiej potrzeba aby ostrym narzędziem zarysować samochód) rejestratory zaczeły nagrywać.
    Wyjątkiem był Blow F550, ale tu dał o sobie znac szeroki kąt patrzenia (170 stopni), który zarejstrował ruch przed słupkiem A (błotnik).

    Test wykonany o godz 13.00 więc widoczność dość dobra.

    To tyle , mam nadzieje, że komus się to przyda.

  9. #24
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Zgodnie z obietnicami zrobiłem mały test kamerek, które akurat posiadałem, test polegał na sprawdzeniu czułości czujnika ruchu. Modele , ktore sprawdziłem:
    Seria Blow F350/450/550 , Quer HD 1920, Mio MIvue 358, Quer HD Basic, Prestigio RoadRunner 300.
    Kamery zostały umiejscowione pod lusterkiem wstecznym, czyli na środku szyby.

    Testy były dwa, pierwszy imitacja delikatnego uderzenia parkingowego (obcierki, tu delikatne dotknięcie zderzaka), drugi imitacja zarysowania lakieru (do tego użyłem rączki gumowego śróbokręta, i tu ważne sprawdzałem to z boku auta tak aby detektor spróbował wykryć "bujnięcie" auta), Auto testowe Citroen Berlingo , więc w miarę miękie zawieszenie.

    Wyniki:

    Pierwsze zdarzenie (dotkniecie w przód auta), zarejestrowały wszystkie w/w modele prócz rejestratora Quer HD Basic, który działał w sumie jak chciał, bo nawet potrafił nagrywać wdedy gdy nie było kompletnie , żadnego ruchu wg. mnie.

    Drugie zdarzenie, czyli złosliwe zarysowanie z boku auta niestety nie wykrył żaden rejestrator, dopiero pru uzyciu znacznej siły (nie wydaje mi się , że az takiej potrzeba aby ostrym narzędziem zarysować samochód) rejestratory zaczeły nagrywać.
    Wyjątkiem był Blow F550, ale tu dał o sobie znac szeroki kąt patrzenia (170 stopni), który zarejstrował ruch przed słupkiem A (błotnik).

    Test wykonany o godz 13.00 więc widoczność dość dobra.

    To tyle , mam nadzieje, że komus się to przyda.
    Dzieki bardzo!
    Blonde Bandit in TT

  10. #25
    Awatar Martineeez
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Józefów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    55
    Hej jestem m.in. dystrybutorem rejestratorów MIO, mogę dla forumowiczów dać dobre ceny. Towar jest jednym z najlepszych na rynku. Nie są tanie ale optyka jest nieporównywalna z konkurencją. Oczywiście w trybie parking same reagują na ruch i włączają nagrywanie. Gdyby ktoś chciał zapraszam na priv.

  11. #26
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Może tu zrób ogólnodostępną ofertę, tak, by potencjalnie zainteresowani mogli się z nią spokojnie zapoznać.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #27
    Awatar Martineeez
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Józefów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    55
    Ok, jutro przepatrzę ceny i powiem ile rabatu mogę dać dla forumowiczów od cen na stronie producenta.

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zainteresowanym wyślij na PW.!!!
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    Kamerkę w aucie miałem 2 miesiące - topowy sprzęt to to nie był i wkurzały mnie gabaryty więc ostatecznie kamerka wylądowała w domu za oknem nagrywając 24 godziny na dobę miejsce parkowania auta w nocy (2 metry od obiektywu kamery:P). Jednak gdyby znalazł się jakiś sprzęt bardzo niewielkich rozmiarów to być może pokusiłbym się o dodatkowy sprzęcior

  15. #30

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Vik88 Zobacz posta
    Kamerkę w aucie miałem 2 miesiące - topowy sprzęt to to nie był i wkurzały mnie gabaryty więc ostatecznie kamerka wylądowała w domu za oknem nagrywając 24 godziny na dobę miejsce parkowania auta w nocy (2 metry od obiektywu kamery:P). Jednak gdyby znalazł się jakiś sprzęt bardzo niewielkich rozmiarów to być może pokusiłbym się o dodatkowy sprzęcior
    24h? zrzucałeś to od razu na jakiś dysk zewnętrzny, z tego co wiem to większość kamerek samochodowych działa na tzw pętli czas ustawiasz sam ale też nie ma tego zbyt wiele 5-10-15 minut ? Gdzie Ty żeś pomieścił materiał z całej doby ? Pytam z ciekowości bo wiedze mam na ten temat raczej marną
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. Kamera cofania do TT 8J
    Przez Ernest w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 17:27
  2. Kamera cofania do TT 8J
    Przez Ernest w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 17:27
  3. Audi TT 8J Kamera cofania
    Przez Pawel TT666 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2016, 11:15
  4. Kamera cofania do 8N
    Przez elmacho w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 18:49
  5. kamera / monitoring ?
    Przez M and V w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 20:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •