Pokaż wyniki od 1 do 15 z 321

Wątek: Audi TT 225 Quattro by Jerry

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004

    Audi TT 225 Quattro by Jerry

    Przedstawili się już na forum zarówno PawelM, HitCar, miskof.....tak więc czas na kolejną TTkę 8N z, jak to określił Paweł, grupy "Warszawskiej"

    Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta taki wątek: http://www.klubtt.pl/tutaj-siae-wita...18-wittam.html

    Niestety, wtedy moje plany urlopowe się przesunęły z przyczyn zewnętrznych, co nie znaczy ze zrezygnowałem z zakupu TT - wręcz przeciwnie, wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia

    Po tym mega długim wstępie pragnę przedstawić auttko moich marzeń, które w lipcu tego roku przyjechało na własnych kółkach aż ze Stuttgartu:

    Audi TT 8N , rocznik 2000 (produkcja 02-03.2000r), APX 225PS (nie modzony, a po logach dynamicznych zrobionych z Pawłem na ostatnim zlocie, okazało się że jest idealnie zdrowa, jak z salonu ), pełne wyposażenie wraz z BOSE (oprócz tempomatu i nawigacji).











    W momencie zakupu deklarowała przebieg 163 tys. km (i jest on jak najbardziej prawdziwy, sprawdzone w ASO Auto Viva) oraz żadnymi błędami na kompie co urzekło mnie od pierwszego zobaczenia. Do tego w marcu tego roku przeszła duży przegląd z wymianą płynów oraz serwisem Haldexa w ASO Audi Stuttgart więc jest kolorowo

    Poprzedni właściciel kupił ją jak miała 4 lata i jeździł nią przez ostatnie 8 lat....jedynym powodem sprzedaży było to iż kupił sobie nowe TT 8J 3.2 V6 DSG, co jest prawidłowym nurtem u wszystkich TT-maniaków

    Jak każda TTka 8N, ta również posiada swoje kaprysy....ale ponieważ jestem nią zauroczony to wybaczam jej to i sukcesywnie doprowadzam do stanu idealnego

    Na koniec chciałbym podziękować wszystkim klubowiczom za dobre słowa i porady podczas przygotowań do poszukiwania TTki, szczególnie Pawłowi (PawelM) za przewiezienie i pierwszy kontakt z auttkiem oraz ICE za porady na PW odnośnie poszukiwania samochodu za granicą i rzeczy które należy sprawdzić przy kupnie TT.

    Do zobaczenia na zlotach....no i na stacjach benzynowych, hehe

    p.s. Mały filmik z zakupu oraz z powrotu z DE do PL:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 31-01-2014 o 16:14

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 291
    Ostatni post / autor: 15-08-2023, 00:53
  2. Audi TT 225KM Quattro 2000 VS Audi RS3 340KM Quattro 2011
    Przez TTyoung w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 23:37
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 16:44
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-02-2009, 04:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •