Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 547

Wątek: Humidorek - czarne S-tronic 200KM z 2007r

  1. #91
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jasne, niefartowny start może się przydarzyć, zwłaszcza gdy nie robi się tego często. Dlatego, jesli nie chodzi o przechwałki tylko w miarę rzetelne porównanie aut, powinny być ze 3 próby zarówno z rolki, jak i kreski, a być może nawet zamiana kierowców. Jeśli Jaqob to zaakceptuje to ja bym tak własnie proponował, bo wiele osób może zaciekawić która firma tuningowa robi lepsze chipy

  2. #92
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ja Wam powiem, że DSG robi robotę. Humidorek rób program a będzie petarda!

  3. #93
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Jasne, niefartowny start może się przydarzyć, zwłaszcza gdy nie robi się tego często. Dlatego, jesli nie chodzi o przechwałki tylko w miarę rzetelne porównanie aut, powinny być ze 3 próby zarówno z rolki, jak i kreski, a być może nawet zamiana kierowców. Jeśli Jaqob to zaakceptuje to ja bym tak własnie proponował, bo wiele osób może zaciekawić która firma tuningowa robi lepsze chipy
    Moja TT jest słabsza o od Twojej TT przed programem. W ogóle po programie moja TT jest słabsza od seryjnej a wszystko dlatego, że robił go Rogal, który wszystkie programy do aut robi źle dlatego nie będę się ścigał bo wiem, że przegram. Humidorku uznaj więc już, że wygrałeś

    Jeszcze jedno, na zlocie w Gdańsku dostawałem za każdym razem baty z Oplem z wiadomego powodu (mam słaby program) a Żuczka 300 konne TT słabo jechało bo akurat wtedy wszystkie konie mu pouciekały i w rzeczywistości miał max 200PS.

    Mam nadzieję, że wszystkich już uszczęśliwiłem i dalszej dyskusji na ten temat nie będę podejmował
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 07-06-2013 o 08:04
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #94
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    o widzę ,że robi się lekka spinka:P
    Żuczka auto nie miało maks 200ps tylko 230 km które jest potwierdzone wynikiem na hamowni. Szczerze to nie myślałęm ,że aż tak mało wyjdzie ale jak się przejechałem TT w dzień w którym została rozebrana to faktycznie coś nie jechała bo gdyby wszystko było ok to zapewne nie było by tego co ma być teaz;/
    Jak się łapałem myszką ( z rolki oczywiście) z TT humidorka to efekt był taki sam jak pojedynek z leonem 1.8t + strojonym przez GTO ( moc około 240km i ze 350-360Nm). Dlatego nie uważam ,że przy takich samych parametrach 1.8t ma być wolniejsze od 2.0tfsi
    Przykładem może być moje TT ,że pomimo mniejszej mocy nie wypadło tak źle na tle 3.2T z dsg Też nie widziałem przewagi DSG nad moim manualem z FS dlatego jeszcze nie zmieniam na DSG i raczej się na to nie zanosi.
    Odnośnie pojedynków z oplem to nie wiem po co ta napinka. Pojedynki Jaqob z oplem były rok temua Humidorka TT niedawno z oplem dociążonym o 80kg.


    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Moja TT jest słabsza o od Twojej TT przed programem. W ogóle po programie moja TT jest słabsza od seryjnej a wszystko dlatego, że robił go Rogal, który wszystkie programy do aut robi źle dlatego nie będę się ścigał bo wiem, że przegram. Humidorku uznaj więc już, że wygrałeś

    Jeszcze jedno, na zlocie w Gdańsku dostawałem za każdym razem baty z Oplem z wiadomego powodu (mam słaby program) a Żuczka 300 konne TT słabo jechało bo akurat wtedy wszystkie konie mu pouciekały i w rzeczywistości miał max 200PS.

    Mam nadzieję, że wszystkich już uszczęśliwiłem i dalszej dyskusji na ten temat nie będę podejmował
    Po co się tak denerwujesz? Tu chodzi przecież o fun nie? sam wtedy przyznałeś ,że musisz nauczyć się startować itp a teraz piszesz takie kocopoły ,że masz kiepski pogram i wolne TT. Więcej luzu bo nie łapiemy się tylko aby się spinać czyj tuner jest lepszy tylko dla fun. A może się faktycznie okaże ,że coś gdzieś niedomaga, jest jakaś nieszczelność co szybko wyeliminujesz i będzie lepiej śmigać. A być może się okazało by ,że skilujesz TT humidorka i bedą rozwiane wątpliwości czy Twoje jedzie czy nie....
    Dodam także ,że jeżeli jedna TT ma np 230km a druga 270km to będzie to widać bez najmniejszej wątpliwości która ma więcej. Jak złapałem się Myszka z M and V gdzie różnica wynosiła 40km ( oba auta quatto) to nie było ,żadnych wątpliwości które jest mocniejsze. Nawet pomimo wolniejszych zmian biegów w myszce zawsze powyżej setki uciekałęm, a jak postanowiłem 1 raz pojechać deko brutalniej to od razu uciekłem. Dlatego jeżeli pomiędzy autami jest różnica 40km tym bardziej w dsg to różnica po chwili będzie na 100% widoczna....
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 07-06-2013 o 09:15

  5. #95
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja się przecież nie denerwuję. To, że Humidorek objechał opla, jest pełny euforii i cieszy się z mocy swojej TT nie oznacza, że mam teraz jechać i ustawiać się do wyścigu aby cokolwiek komuś udowadniać, ponieważ JA nie mam takiej potrzeby dlatego od razu poddaje się walkowerem. Ma swoje chwile radości z jazdy TT i niech trwają jak najdłużej

    Odnośnie swojej TT mam plany, które zrealizuje jak uporam się z innymi sprawami tak więc jeśli twierdzisz, że coś może niedomaga to spoko zajmę się tym za jakiś czas na tą chwilę gratuluję killa Humidorkowi widać, że ma zdrową sztukę.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 07-06-2013 o 10:23
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #96
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Nie rozumiem dlaczego imputujesz mi jakieś zachwyty w euforii. Nie mam zamiaru ścigać się z każdym i podniecać się tym. Porównanie tak samo (teoretycznie) zrobionych aut wydało mi się naturalne i z pożytkiem dla innych osób, a nie Twojej, czy mojej satysfakcji. Spiąłeś się strasznie, zupełnie niepotrzebnie

  7. #97
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Sorki za Ot ale powiem w takim razie 5 gr.od siebie.
    Ciekawy jestem jak by wyglądała sprawa Auta Humidorka z serią 224??? , chyba , że takie testy były w Pieczyskach i możecie się czymś podzielić.
    Nie jechałem z Humim jego TT , ale jak większość pozwoliłem sobie pocisnąć TTS 270 PS (ja akurat cabrio).
    Dupohamownia (przynajmniej moja) nie poczuła super wow różnicy z moja MK1 , gdzie myślałem , że będzie mega różnica i nie mówie tego ze złości,zazdrości itp.(proszę inne osoby o opinie) , tylko z własnego odczucia.

    Co do pomiarów mocy itp. wiele było na temat rysowanych kresek , a asfalt pokazał swoje, wiec jedynie sprawdzenie kilkakrotne z RL i z innymi mającymi podobne sety daje obraz co jest prawdą a co nie, i wydaje mi się , że spinka niema sensu jedynie prawdziwe info kto rysuje a kto daje realną moc.

  8. #98
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    ......

    Odnośnie swojej TT mam plany, które zrealizuje jak uporam się z innymi sprawami tak więc jeśli twierdzisz, że coś może niedomaga to spoko zajmę się tym za jakiś czas na tą chwilę gratuluję killa Humidorkowi widać, że ma zdrową sztukę.
    Ja nie napisałem iż tak jest na 100% ale co jakiś czas wypada sprawdzić szczelność, zrobić logi etc bo nigdy nic nie wiadomo. Mk1 jak wiadomo są starsze ale w przynajmniej połowie znajduje jakieś dziury i pewne niedomagania dlatego aby mieć pewność ,że wszystko jest w 100% sprawne warto było by się przyjrzeć gdyż jakaś pierdoła może skutkować powolnym spadkiem mocy i człowiek tego nie wyczuje. Np moja jak dla mnie jest coraz wolniejsza i gdyby nie zegary itp to co chwila bym się doszukiwał niesprawności ale to już niestety przyzwyczajenie do danego setupu...

    Odnośnie TTS to do setki i powyżej jedzie sporo lepiej niż 225 ale ogólnie szału nie robi. Mi brakowało w nim ze 100-200km i fajnego pomruku ale to już mały OT.
    Odnośnie pojedynków TT humidorka z szarą myszką która na jakieś tam hamowni wypluła 240km i 320nm rolka wypadła bardzo dobrze bo myszka dostała klapsa ale tutaj różnica w masie i w napędach zrobiła swoje dlatego taki wynik.
    Ogólnie to jestem ciekawy jak auto będzie jechać po programie który jak mi pewne przesłanki przekazują niebawem będzie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 07-06-2013 o 12:18

  9. #99
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Moja pierwsza jazda 3.2 V6 - ,,e, to jedzie tak samo, jak A6 c6 3.0 TDI Q"
    Moja druga jazda 3.2 V6 - ,,Hesus-Marija, toż to pocisk!"
    I tak już od drugiej jazdy zostało.

  10. #100
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wczoraj poganiałem się trochę z Pilota mk2 3.2dsg vs Myszka i powiem wam że auta idą łeb w łeb, jadąc za kierownicą 3.2 miałem wrażenie że jedzie lepiej, być może 6cyl robi wrażenie, na drodze jest równo więc jeżeli zdrowe 2.0tfsi obleciało myszkę z rolki to obleci też 3.2, no a po chipe to już go zamiecie pod stół, niech żyje TURBO.
    Jacob zamiast sie poddawać i robić spinkę, po prostu przy jakiejś okazji po ścigaj się z chłopakami, może w końcu się odblokujesz i złapiesz bakcyla.
    Humidorek opcja z ukrytym zapaszkiem może być dobrym tropem, he he he. trzeba przetrzepać to auto i wywalić mu to w cholerę
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #101
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    W sumie to sam pamiętam , jak nie wierzyłem w Twoje 230 KM po hamowni , przed STAGE 3 bo stwierdziłem, ze jak twoje ma 230 to ja mam 150.Jednak co BT to BT, ale koniec już z OT.

  12. #102
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Ja nie napisałem iż tak jest na 100% ale co jakiś czas wypada sprawdzić szczelność, zrobić logi etc bo nigdy nic nie wiadomo. Mk1 jak wiadomo są starsze ale w przynajmniej połowie znajduje jakieś dziury i pewne niedomagania dlatego aby mieć pewność ,że wszystko jest w 100% sprawne warto było by się przyjrzeć gdyż jakaś pierdoła może skutkować powolnym spadkiem mocy i człowiek tego nie wyczuje.
    No spoko tylko to jest wątek Humidorka i jego TT dlaczego zatem nagle zainteresowanie moją TT?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Sorki za Ot ale powiem w takim razie 5 gr.od siebie.
    Ciekawy jestem jak by wyglądała sprawa Auta Humidorka z serią 224??? , chyba , że takie testy były w Pieczyskach i możecie się czymś podzielić.
    Nie jechałem z Humim jego TT , ale jak większość pozwoliłem sobie pocisnąć TTS 270 PS (ja akurat cabrio).
    Dupohamownia (przynajmniej moja) nie poczuła super wow różnicy z moja MK1 , gdzie myślałem , że będzie mega różnica i nie mówie tego ze złości,zazdrości itp.(proszę inne osoby o opinie) , tylko z własnego odczucia.

    Co do pomiarów mocy itp. wiele było na temat rysowanych kresek , a asfalt pokazał swoje, wiec jedynie sprawdzenie kilkakrotne z RL i z innymi mającymi podobne sety daje obraz co jest prawdą a co nie, i wydaje mi się , że spinka niema sensu jedynie prawdziwe info kto rysuje a kto daje realną moc.
    Test miałby faktycznie sens zaraz po zrobieniu programu w obu autach, tymczasem w mojej TT program był robiony 2 lata temu a u Humidorka jeszcze wcale. Jak czas pozwoli zajmę się swoją TT i o obecnej mocy dowiemy się z wykresu zrobionego w CS czego nikt z was raczej nie będzie już podważał ale o tym będę pisał w swoim wątku a nie czyimś
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #103
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Spoko, możecie tu pisać. Ja nie mam żadnego ciśnienia na sprawdzanie, tym bardziej, ze jak wspomniałem uważam, że to nie byłoby sprawdzanie kierowców ani aut tylko tunerów, więc niezaleznie od wyniku to któryś tuner może się chwalic, a nie właśiciel auta, my tylko siedzimy i wciskamy gaz na lc

  14. #104
    Awatar Pilot
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    60
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Wczoraj poganiałem się trochę z Pilota mk2 3.2dsg vs Myszka i powiem wam że auta idą łeb w łeb, jadąc za kierownicą 3.2 miałem wrażenie że jedzie lepiej, być może 6cyl robi wrażenie, na drodze jest równo więc jeżeli zdrowe 2.0tfsi obleciało myszkę z rolki to obleci też 3.2, no a po chipe to już go zamiecie pod stół, niech żyje TURBO.
    Jacob zamiast sie poddawać i robić spinkę, po prostu przy jakiejś okazji po ścigaj się z chłopakami, może w końcu się odblokujesz i złapiesz bakcyla.
    Humidorek opcja z ukrytym zapaszkiem może być dobrym tropem, he he he. trzeba przetrzepać to auto i wywalić mu to w cholerę
    No Fakt "myszka" dawała radę, przyznam że trochę mnie zaskoczyła. no ale cóż nie ma co się oszukiwać mam najcięższą możliwą wersję TT 8J, następnym razem chętnie zobacze różnice z procedurą startową .

  15. #105
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Kurczę, zbiera mi się co raz więcej niezamontowanych "gratów". Mam już nowe felgi 18", podłokietnik, lusterko ściemniane z przełącznikiem auto, dziś kupiłem prawy reflektor led... Mam nadzieję, że w ok. miesiąc to wszystko ogarnę, bo korytarz zmienia mi się w wystawę motoryzacyjną

    A tymczasem we wtorek jade na wszczepienie wiruska do 270KM

Podobne wątki

  1. Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 200Km
    Przez gregor10 w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 11:42
  2. Moje Audi tt 8j 2007r 2.0
    Przez jacekpom w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •