Strona 32 z 34 PierwszyPierwszy ... 223031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 466 do 480 z 496

Wątek: Pawel-2005 ,pomoc techniczna przy auTTach w okolicach Warszawy (Płońsk)

  1. #466
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
    Wiem ze kreskami sie nie jedzie jednocześnie fajnie byłoby zobaczyć wykres z hamowni.

    Wrzuć może tez tutaj jakieś foty z odbudowy zawieszenia bo u Ciebie w temacie tt to fotki mega oko cieszyły
    Robi sie wlasnie geometria w aucie. Ogolnie przydala by sie korekta bo zaplonu mozna smialo dorzucic i auto bedzie sporo elastyczniejsze. Ale skoro ma lepszy dol na wiekszej turbinie niz na mniejszej to jest ok. Fotki robie i jak znajde chwile czasu to powrzucam na jakis nowy serwer.
    Na pw odpisze ale niebawem zaczynam drugi "urlop" polegajacy na pracach wykonczeniowych miejsca pracy dlatego przez jakis krotki czas nie bede nic dlubal ale mysle ze we wrzesniu rusze ze wszystkim bo juz kolejka die tworzy

  2. #467

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    3
    Prośba klubowiczy o jakiś namiar na Pawła bo od wczoraj nie odpisuje na wiadomość a mam problem z moją TTką

  3. #468
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez autolicytacje Zobacz posta
    Prośba klubowiczy o jakiś namiar na Pawła bo od wczoraj nie odpisuje na wiadomość a mam problem z moją TTką
    udało się skontaktować ale tak jak mówiłem obecnie prowadze jakies prace remontowo budowlane i chwilowo brak czasu na wszystko.

  4. #469

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Paweł, poleciał priv do Ciebie

  5. #470
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782


    https://www.fotosik.pl/zdjecie/f801577d204bfb7d
    hej czy miniaturkę fotki widać? i czy link działa?
    na pw wszystkie odpisałem.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 04-11-2017 o 23:20

  6. #471
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta


    https://www.fotosik.pl/zdjecie/f801577d204bfb7d
    hej czy miniaturkę fotki widać? i czy link działa?
    na pw wszystkie odpisałem.

    Miniaturka jest, ale nie pokazuje zdjęcia.
    Link działa.

    Paweł,
    Nie ten link wklejasz z fotosika. Musisz ustawiać:
    Rodzaj kodu: fora dyskusyjne
    Po kliknięciu na zdjęcie: nic nie rób.
    Linka, którego wyświetli wklejasz w wiadomości i jest zdjecie:

    Ostatnio edytowane przez _kris ; 05-11-2017 o 08:59
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #472
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    a teraz widać fotkę?


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 05-11-2017 o 19:52

  8. #473
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Widać.
    Nawet dwie fotki.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #474
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Dodane przez Arttur

    Przenoszę tutaj posty z dyskusji w innym wątku aby tam nie robić OT.
    Mam nadzieję że kulturalnie i merytorycznie wyjaśnicie sobie Panowie wszelkie nieporozumienia i problemy.




    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Masz na myśli dyskusję na temat tego, czy warto kupić auto zrobione przez Pawła itd?
    Czy warto auto, nic mi do tego, zainteresowany i tak oceni po swojemu.
    Bardziej chodzi mi o to co sprzedaje i w jakim jest to stanie, po kupnie od niego kita (turbo + graty) do dziś nie mogę zrobić programu, bo te turbo to jest jeden przegrzany chłam, kolejna sprawa wprowadzaniu w błąd, że te turbo "musi mieć restryktor" (przez to 2 razy było turbo w regeneracji, bo było zatarte przez tego "spawańca restryktora") a i krzywym spływie oleju już nawet nie wspomnę. Poza tym, elmacho sam do mnie podchodziłeś na zlocie w Niedzicy i mówiłeś że dymi z wydechu, ten kit wtedy miał przejechane ok 500km, a za Krakowem zaczęło dymić.
    Świadkiem moich problemów to co robiłem i ile problemów mam/miałem jest ŁukaszTT, następna osoba to Geremi , jest to osoba co zrobiła drugą regenerację turbo (jak ktoś będzie zainteresowany co dokładnie było robione to napiszę, podstawa jest taka że stwierdził że te turbo nie może mieć restryktora. Dodam jeszcze że pierwszy "spec" (z polecenia Pawła) nie wiem co on tam zrobił ale turbo po ok 200km znów zaczęło dymić i jak miało luz na wirniku ssącym tak miało (ale 600zł skasował)
    Dlaczego tego nie pisałem wcześniej... może dlatego że co taki leszcz jak ja z takim małym stażem w klubie będzie tu jakieś "farmazony" pisał na temat Pawła...
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 09-06-2018 o 17:31

  10. #475
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    http://www.re5pect.pl/turbosprezarka-gt2871.html
    To jest taka sama tylko że w twojej jest kute koło kompresji.
    Rozumiem że restryktor dodaja tak dla jaj żeby sobie postawić dla ozdoby na półce
    Info producenta:
    Dla slizgow zalecaja 1mm a dla kolkowych 0.8mm. W zestawie byl 1mm. U kogos dzialalo przez rok i jakos nie bylo z tym problemu.
    Dla mnie to dziwne że turbo jeźdxi przez rok czasu w tt. Generuje 450nm i 340km. Auto dostaje nowy kit na 450km i przed rozebrsniem turbo jakos szybciej wstaje i trzyma 1.5 bar do konca( jakos lepiej) nigdy nic nie puszczalo oleju. Sam nim osobiscie jeździłem zanim wyjalem graty z auta. Ty zlozyles i nagle jest do dupy gowniane i be.
    Malo tego jedna firma regenerowala i jest zle. Potem piszesz że kolejna i jest zle.
    Moze wypadalo by poszukac gdzie indziej przyczyny bo kolega rok czasu bezawaryjnie jezdzil a Ty nagle nic nie dmuchnales i juz jest wsztstko smietnikiem.
    Sorry ale nie moge brac odpowiedzialnosci za to jak ktos zlepil te graty bo wedlug mnie jest gdzies blad . Sam skladales silnik od nowa i może tutaj jest przyczyna bo jakos dziwnym trafem kazda kolejna regeneracja ktorej ja nie robilem nie przynosi efektow.
    Dla mnie to sie kupy nie trzyma bo turbo w momencie demontazu mialo takie same luzy jak nowe a gdy sie kontaktowalem z ludzmi do ktorych ja potem wyslalem to stwierdzili ze bylo zatarte i dostalo luzow.
    Rekordzista przy nie na wlasne zyczenie zatarl turbo przez 5km gdy wyjechal na logi z lampa alladyna. Odradzalem mu jazde tym autem ale on stwierdzil ze to winny czujnik. Turbo ktore bylo w bardzo dobrym stanie po logach i stanieciu na trasie z obrocona panewka nadawalo sie juz do smietnika:/
    Nie mam nic do ukrycia i podawalem kontakt do osoby ktora uzytkowala ten setup.
    Niestety czasem tak bywa jak sie chce zaoszczędzić zrobic samemu popelniajac gdzies blad a potem sie zwala wine na innych.
    Turbo przeszlo juz 2 regeneracje i dalej jest problem to moze zacznij szukac przyczyny gdzie indziej niż tylko na sile upierajac sie ze turbo jest gowniane skoro juz bylo 2razy naprawiane przez rozne firmy:/
    Nawet jakbym wyslal Ci smietnik to zakladajac ze z silnikiem i cala reszta jest ok to po 1 regeneracji by smigalo. Skoro nawet po drugiej w innej firmie jest do dupy to co ja moge miec do tego jak nawet auta na oczy nie widziałem.
    Jak widac wyraźnie na stronie sprzedawcy restryktor jest konieczny więc nie wiem gdzie ja mam szukac winy u siebie:/
    Co do splywu to poczatek byl oryginalny ktory dodawali do tej turbiny (musialem obaspawac przy flanszy) a druga polowa to ori audi wiec nie wiem do czego tam pijesz bo przekroje ma wystarczajace i tuz przed wysylka profilaktycznie sprawdzalem szczelnosc i bylo wszystko ok.
    Ponadto kiedys nie odmawialem pomocy. Urwales kontakt i teraz piszesz oficjalnie robiac OT jakbym Ci za przeproszeniem gowno sprzedal a tak na prawde wyslalem czyjes graty ktore dzialaly jak nowe do samego konca co moze potwierdzic poprzedni wlasciciel.
    Przemyśl to jeszcze raz i poszukaj prawdziwej przyczyny bo idac tym tropem mozesz ja regenerowac w nieskonczonosc i nie bedzie dzialac. Inni beda sie cieszyc nowymi setupami ktore im zrobilem a Ty bedziesz sie wiecznie uzalac jaki to gowniamy towar (turbo ,kolektor , 4 linie , dolot , poczatek dp i jakies inne pierdolý) Ci sprzedalem dodajmy że też za cene połowy markowej turbiny typu efr6758.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-06-2018 o 07:10

  11. #476
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Paweł Pierwszy raz jak założyłem turbo (przed zlotem) + spawaniec restryktor, turbo zaczęło dymić parę km za Krakowem (czyli jakieś 340km). Wróciłem ze zlotu i napisałem Tobie że dymi. Napisałeś że pewnie pompa oleju padła, źle założyłem, przewody olejowe brudne itd. Turbo zostało wysłane do Twojego "magika" na regeneracje, po drodze wymieniłem pompę oleju i wyczyściłem przewody olejowe (przed pierwszym założeniem też to zrobiłem, bo cały kit był zapakowany w pudło ze ŚMIECIAMI i BRUDNYMI SZMATAMI - wygląda na to że robiło to za zabezpieczenie paczki ; czysto to tam nie było). Po skasowaniu mnie na kwote ponad 600zł, pisałeś: restryktor musi być i musi mieć 1mm średnicy (jak będzie więcej to mam zaspawać i znów zrobić otwór). Tak zrobiłem: złożyłem turbo, założyłem tego spawańca i ... 200km znów dymi. Olałem to, przez zime auto stało w garażu nic z nim nie robiłem. Jakiś miesiąc temu turbo wysłane do Geremi (Białystok) gdzie była regenerowana i co się okazuje: jest to mix chinola z garetem, brak zestawu naprawczego, luz wzdłużny jest dość mocny, przeciążona raczej była (a nic nie pisałem że u poprzedniego właściciela kręciła się po torze). Na początku nie chciał regenerować bo to syf, lej po bombie, nie ma sensu, bo wałek ma inne łożyskowanie i grubość (brak zestawu naprawczego). Kiedy napisałem że te turbo ma restryktor 1mm i turbo jest od Ciebie, odpisał: "..to jezdzic to nie bedzie w takim miksie bo tam jest ewidentny brak smarowania.." , "..ona sie zaciera.." , "...restryktrora tam nie ma prawa byc.." (a Ty piszesz że ja źle motor złożyłem). Podjął się regeneracji tylko ze względu na to że mnie w chooja zrobiłeś (i ponoć nie tylko mnie - tak on stwierdził). Zrobił custom wałek i jest ok (brak luzu !) i bez restryktora nie dymi i zapłaciłem 460zł !, ale leje się dalej ale skąd, oczywiście ze spływu oleju a dokładnie (zawsze się lało), ale dopiero teraz obczaiłem że podstawa/powierzchnia co się przykręca do turbo jest krzywa (tak to jest Twój spawaniec).
    Dla zrozumienia: turbo miało brak smarowania przez restryktor, wcześniej olej poszedł na wydech (przez brak smarowania), potem po pierwszej regeneracji z tym spawańcem restryktorem, muszla wydechowa była w oleju + (turbo przytarte), spływ olejowy krzywy (przez co jeszcze kapie na DP i dymi a w kabinie śmierdzi) - i Ty piszesz że silnik źle złożony.... brak słów
    "Niestety czasem tak bywa jak sie chce zaoszczędzić zrobic samemu popelniajac gdzies blad" - gdzie zaoszczędziłem, bo nie wiem

    Wygląda na to że sprzedawca nie wie co sprzedaje, bo zaleca restryktor to turbiny która nie może jego mieć bo będzie się zacierać

    Urwałem kontakt bo to było tylko "odbijanie piłeczki" . Turbo się zatarło i nawet 1000km nie zrobiło.

    Jeszcze jedno mi się przypomniało, dlaczego w paczce od Ciebie: kawałek DP, przewody wodne, olejowe, tip były brudne a turbo prawie idealnie czyste... czyżby wcześniej się coś działo... olej puszczało na wydech, a może muszla wydechowa była spocona...

    Na koniec turbo idzie na sprzedaż, nie będę się użalać - bo nie warto, niedługo wlatuje hybryda td04hl-15T od Saaba i jestem przekonany na 100% że skończą się moje problemy z turbo
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 10-06-2018 o 10:00

  12. #477
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Po pierwsze to kazdy element byl oddzielnie ostrzeczowany i owiniety z osobna wiec teraz po dobrze ponad półtora roku sie czepiasz do wypelniacza.
    Nic w srodku nie bylo brudne a skoro miales watpliwosci to trzeba bylo od razu mi cos zasygnalizowac( wyslac fotke) a nie po poltora roku piszesz takie smęty ze wypelniacz byl brudny bo jest to lekko śmieszne;/
    Jezdzac bez restryktora zapewne uwaliles uszczelniacze i dlatego wali olejem. Życze powodzenia w sprzedazy uszkodzonej sprezarki:/
    Flansza splywu jest ori od tej turbiny. Jesli wykracza to poza Twoje mozliwosci aby dac porzadna uszczelke aby nie cieklo to juz widze jak zlozyles ten silnik. Ale zaznaczam ze sie da skoro do tej pory tak bylo.
    Splyw byl uszczelny i jakos nie mialem problemu z poskladaniem tego aby nie lalo olejem i dzialalo. Malo tego byl planowany i cala powierzchnia dookola otworu byla idealnie rowna dlatego osmieszasz sie piszac takie pierdoly o tym ze jest krzywy. Skoro cos niepasowalo to trzeba bylo mi napisac a nie po takim czasie wyjezdzasz na forum.
    Wystarczy ze zlozyles to z brudem i zatkalo restryktor i po temacie. Ja zdemontowalem turbo po roku jezdzenia z takimi samymi luzami jak je zalozylem. Sprzedalem komus czesci ktore wedlug mojej oceny byly zaskakujaco w dobrym stanie jak na taki czas uzytkowania i sposob.
    Jakos ja potrafilem zlożyć te graty aby dzialaly byly szczelne i aby ktos byl zadowolony.
    Jakbym ulepil to wszystko na sztuke to tt nie przejrzdzila by BEZAWARYJNIE calego roku i w tym zaliczajac imprezy typu trackday. ( zreszta do dzis ten samochod nie mial powaznej awarii a teraz jezdzi juz glownie po torze)
    Skoro wykraczalo to poza twoje umiejetnosci to mogles zlecic to osobie ktora ma o tym pojecie i cieszyc się jazda a teraz piszesz takie brednie typu ze jakis geremi cos powiedzial a sam zrobil tak ze dalej nie dziala.
    Teraz juz sie nie dziwie czemu garrett nie daje gwarancji na swoje nowe sprezarki bo co ktorys nabywca zwalalby wine na nich a jak wiemy same z siebie te sprezarki sie nie rozpadaja.
    Nie wiem co sugereujesz ze jakis geremi o mnie gadal ale jesli to ten specjalista ktory robil konradowi20vt hybryde to nie dziwie sie ze nie dziala. Taki specjalista ze konrad tyle kasy utopil w to turbo. Kilka razy wysylal na poprawki do tego szpeca ze az wkreszcie kupil ode mnie k04 i leon przestal wiecznie kopcic i malo tego leon jezdzi do dzis tylko juz wlasciciel jest inny.
    Podsumowujac bardzo mi przykro ze uszkodziles sobie sprawna turbine i potem dalej to nie dziala ale nie moge brac odpowoedzialnosci za to jak to zostalo zlozone.
    Jesli ten splyw jest taki gowniany to wyslij go i zrobie ci nowy szczelny( pomimo ze tamten tez taki byl) ale za turbo nie bede brac odpowiedzialnosci bo skoro geremi tak zrobil i sprezarka puszcza to ja nic do tego nie mam. Taki szpecu tak doradzil a dalej jest lipa co mnie zreszta nie dziwi.
    Poza tym kiepsko to rozegrales skoro po takim czasie nagle wyjezdzasz z takimi oskarzeniami a ze mna kontakt urwales bardzo dawno temu.
    Gdybys rozegral to inaczej pomimo ze nie czuje sie winny zaoferowalbym pomoc ale teraz jakos nie czuje podstaw by poprawiac po geremim.
    Mysle ze ten post powinien byc przestroga dla innych nie majacych wiedzy i umiejetnosci aby przemysleli czy warto jest brac sie samemu za cos za co niepowinni sie brac. Bo oszczednosci wychodza kiepsko.

    Podsumowujac setupy ktore ja skladam od a do z jakos dzialaja i ludzie dzwonia czesto po latach i dziekuja mi ze silniki smigaja. Poza tym jesli cos ja robie to moge wziazc za to odpowiedzialnosc ale jesli tego nie robilem to trudno abym naprawial czyjes bledy...
    Dziekuje za uwage a jesli masz jakies tematy do obgadania to zapraszam na pw bo ten temat chyba niepasuje do tej gownoburzy ktora zaczoles....
    Proponuje moderacji by zrobili porzadek z tym tematem bo nijak to nie pasuje do glownego watku...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-06-2018 o 13:21

  13. #478
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Naucz się czytać ze zrozumieniem: po regeneracji od Geremi, turbo nie ma luzu na wirniku, po montażu turbo nie dymi z wydechu mając śrubę zwykłą przelotową (twój restryktor poleciał na śmietnik). Dymi ze spływu oleju bo nierówna jest powierzchnia flanszy przewodu (spawaniec) a nie z turbo (bo tam powierzchnia jest OK) - czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem gdzie widzisz uszkodzone turbo...? Na temat uszczelki miedzy spływ a turbo nie ma w sprzedaży, uszczelka była dorabiana.
    Silnik seria jest nie gorzej złożony ja ty byś zrobił, nic jemu nie dolega (i nie dolegało), więc zostaw swoje uwagi dla siebie że to niby tylko ty potrafisz ("zwykłe") silniki składać.
    Gdzie ty widzisz tą "oszczędność"..., boli ciebie że nie przyjechałem do ciebie na montaż turbo, spawanie wydechu, spawanie orurowania od fmic
    Na koniec: miałem tego w ogóle nie pisać... ale... taki miałem kaprys
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 10-06-2018 o 14:47

  14. #479
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Napisales to tak pokretnie ale jak jest super to ciesze sie bardzo. Splyw sobie napraw w takim razie sam bo zapewne zrobisz to lepiej niż ja tym bardziej że gdy wysylałem nic mu nie dolegało i mysle ze koniec tego smietnika.
    A co do bólu to ciesze sie bardzo że nie przyjechałes(nigdy na to nie nalegałem). Odwiedzają mnie mili i sympatyczni ludzie dlatego nie musze się z nikim zakłamanym użerać i chciałbym aby zawsze tak już było.
    Poprzedni wlasciciel tego zestawu jest na forum i widzial temat. Obecnie upala tt na ulężu ale zapewne wypowie sie na temat tego zestawu bo to też jakby atak w Jego stronę skoro On użytkowal ten zestaw. A sam też mnie zapewniał , że wszystko dzialało jak trzeba tylko zapragnął więcej mocy i ją dostal.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 10-06-2018 o 15:41

  15. #480
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Użeram to ja się z tym chińskim chłamem co wstaje za Berlinem.
    A co.do sympatyczność to też jestem, ale do czasu jak widać. Nie pisalem o tym na.hurra, nie sialem na gorąco popyliny, regenerowalem za.wlasną monetę - w końcu to wina silnika, brudnych przewodów... (Czyli odbijanie pileczki i powtarzanie tych samych rzeczy - i sie dziwisz że przestalem pisać na prv)
    Świetnie że sprzedajesz uzywki czyjeś, ponoć dobre, "bo tak zapewniał że działało"
    Bez odbioru

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1051
    Ostatni post / autor: 26-04-2022, 07:15
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •